نمایندگی فروش آجر نسوز اکسنت یزد

آجر نسوز اکسنت یزد به عنوان یکی از مدرن ترین تولیدات در نمای خارجی از طریق نمایندگی های فروش مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود. آجر نسوز اکسنت یزد به عنوان یکی از پر فروش ترین نماهای خشک از طریق نمایندگی های فروش مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود.

شرکت تولیدی آجر نسوز اکسنت یزد

کارخانه تولید کننده آجر نسوز کویر یزد در سال ۱۳۹۶ به عنوان اولین تولید کننده آجر نما نسوز شاموتی ماندگار در این استان راه اندازی شده است. تولیدات این صنعت با روش های مختلفی در اختیار مشتریان قرار داده می شود.
آجر نسوز در واقع به نوعی از آجر گفته می‌شود که در تولید آن از خاک های چینی و نسوز استفاده می‌شود. این محصول با ساختار مولکولی متراکم و ظریف می‌تواند در درجه حرارت های بالا مورد پخت قرار گیرد.
همانطور که از نام آجر نسوز برمی آید این آجر می تواند مقاومت حرارتی بالایی داشته باشد و همین امر باعث شده است که استفاده از آن در کوره ها و عایق کاری های صنعتی کاربرد بسیار زیادی پیدا نماید. البته شایان ذکر است که استفاده معمولی از آجر نسوز ها امروزه در نمای آجر ساختمان ها دیده می شود.

آجر نسوز اکسنت یزد

انواع آجر نسوز موجود در بازار

  • آجر نسوز صنعتی
  • آجر نسوز سنتی
  • آجر نسوز دستی

کارخانه های تولید کننده آجر نسوز

در ایران برخی از کارخانه های تولید کننده آجر نسوز می توانند فعالیت های خود را در زمینه تولید محصولات متنوع به نمایش بگذارند. معروف ترین این کارخانه ها عبارت است از:

  • آجر نسوز آذرخش
  • آجر نسوز اکسنت یزد
  • آجر نسوز نما کهن سرام
  • آجر نسوز سهند
  • آجر نسوز سهیل

آجر نسوز اکسنت یزد

قیمت فروش آجر نسوز اکسنت یزد

همان طور که در مبحث قبلی  عنوان کردیم آجر نسوز اکسنت یزد به عنوان بزرگترین و اولین تولید کننده انواع آجر نسوز اکسنت در بازار به فروش می رسد.

قیمت فروش آجر نسوز اکسنت یزد و آجر فشاری یزد نسبت به دیگر آجر ها بسیار بالا است و این بالا بودن قیمت، مربوط به مواد اولیه می‌شود که در تولید این محصول استفاده می‌شود.

فروش آجر نسوز اکسنت یزد امروزه بیشتر از طریق فروشگاه‌های اینترنتی انجام می‌شود و مشتریان می‌توانند این محصول را به راحتی در بستر اینترنت خریداری کرده و آن را مورد استفاده خود قرار دهند.

آجر نسوز اکسنت یزد

قیمت فروش انواع آجر نسوز

در طراحی آجر نسوز از مواد اولیه متفاوتی استفاده می‌شود که این امر می‌تواند به عنوان یکی از مهمترین پارامترهای تعیین قیمت فروش این مصالح در بازار مورد توجه تولید کنندگان و خریداران قرار می گیرد.
قیمت فروش انواع آجر نسوز امروزه از طریق سایت های اینترنتی برای بیشتر مشتریان قابل دسترسی است و مشتریان می توانند با در دست داشتن اطلاعات کافی در زمینه قیمت این محصول، آن را با قیمت مشخص شده خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما