مرکز فروش آجر نسوز ال انگلیسی

آجر نسوز ال انگلیسی در قیمت های مختلفی به بازار انجام می شود. فروش ویژه آجر نسوز توسط بسیاری از مراکز انجام می شود. لیست قیمت انواع آجر نسوز مدل انگلیسی در سایت های آنلاین موجود است.
آجر نسوز ال انگلیسی مدلی از آجر است که بیشتر در اروپا وانگلستان در نمای ساختمان استفاده می شد. امروزه در کشورهای مختلفی از آجر نما نسوز شاموتی و آجر نسوز انگلیسی استفاده می شود که آلمان جزء یکی از طرفداران این مدل آجر است.

آجر نسوز ال انگلیسی

هزینه های تهیه آجر نسوز ال انگلیسی

آجر نسوز ال انگلیسی در رنگ های مختلفی تهیه می شود. این مدل آجر نسوز به دلیل ظاهر زیبا ومقاومت بالای آن در اکثر کشورها به خصوص ایران استفاده می شود.
در حال حاضر در کشور ما کارگاه های زیادی به ساخت این مدل آجر مشغول هستند.
برای تولید آجر نسوز انگلیسی هزینه های مختلفی وجود دارد. یکی از این هزینه مربوط به تهیه مواد اولیه است که لازمه تولید آجر نسوز می باشد. یکی دیگر از هزینه ها پرداخت هزینه پرسنل است که با کیفیت آجر نسوز رابطه مستقیم دارد به طوری که اگر دستمزد کارکنان دیر پرداخت شود، کیفیت آجرهای تولیدی کاهش می یابد.
هزینه دیگر که برای تولید کنندگان ایجاد می شود، هزینه حمل است.

آجر نسوز ال انگلیسی

انواع آجر نسوز انگلیسی

آجر های نسوز انگلیسی در انواع مختلف وبا تنوع بسیار تولید می شود. این تنوع در رنگ هم دیده می شود. مدل های آجر نسوز به صورت قهوه ایی تیره است که رنگ های قرمز و نارنجی نیز در آن دیده می شود.
مدل دیگر آن به صورت کاملا قرمز است که به رنگ زرد متمایل می شود. انواع آجر نسوز به صورت زیر می باشد:

  • آجر نسوز انگلیسی کرکره ایی
  • آجر نسوز انگلیسی رندوم
  • آجر نسوز انگلیسی کف پوش
  • آجر نسوز انگلیسی قرمز
  • آجر نسوز انگلیسی مشکی
  • آجر نسوز انگلیسی سریir
  • آجر نسوز انگلیسی سری ال

آجر نسوز ال انگلیسی

نحوه به کار گیری آجر نسوز

نماهای آجری به دو صورت خشک وتر به کار می رود. در نمای خشک از ملات استفاده نمی شود بلکه برای اتصال آن از تجهیزات فلزی استفاده می گردد. مزیت این روش این است که از اتلاف وقت وانرژی جلوگیری می شود و کار به صورت سریع انجام می شود.
استفاده از این روش در محل های مرتفع به دلیل سهولت کار بسیار ساده تر است. در روش دیگر که به صورت تر است از ملات برای اتصال آجر فشاری دانه ای و دیگر انواع آجر به محل مورد نظر استفاده می شود که بسیار وقت گیر است.

1

  1. Thomas P. Cullinan’ın “A Painted Devil (Kadın Affetmez)” isimli romanından uyarlanan filmde, Amerikan İç Savaşı yıllarında Kuzey’den gelen yaralı bir asker olan onbaşı John McBurney (Colin Farrell) ormanda küçük bir kız tarafından yaralı halde bulunur, ardından yatılı kız okuluna taşınır ve asker buradaki kadınlar tarafından tedavi edilir. McBurney’in gelmesiyle kız okulu okulluktan çıkar, cinsel çekimin ve rekabetin hat safhada olduğu bir yer haline gelir. Bu durum olayları beklenmedik şekilde tersine çevirecektir. Avery Deinert

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما