قیمت فروش پلاک نسوز قهوه ای

قیمتهای  فروش پلاک نسوز قهوه ای دارای تنوع بالایی می باشد که با مراجعه به سایت های فروش و ارتباط با متخصصین در این زمینه می توان اطلاعات کافی بدست آورد. پلاک های نسوز یکی از مصالح کاربردی در نمای ساختمان می باشد، که توانسته خیلی عظیمی از نظرها را به خود جلب کند.

آشنایی با پلاک نسوز قهوه ای

پلاک نسوز یک از انواع آجر های نسوز می باشد. پلاک های نسوز را می توان به جرأت یکی از بهترین موادی دانست که در ایجاد نماهای زیبا مورد استفاده قرار می گیرد.
آجر های نسوز با استفاده از کانی های نسوز که در دل سنگ ها قرار دارد تولید می شوند.
به دلیل استفاده از کانی های نسوز، آجر های تولید شده نیز مقاوت بالایی در برابر حرارت های زیاد از خود نشان می دهند. این پلاک های نسوز دارای تنوع بالایی در رنگ و طرح های مختلفی است و به همین دلیل در نمای ساختمان استفاده می شود.

پلاک نسوز قهوه ای

ویژگی های پلاک های نسوز

نمای ساختما به دلیل اینکه ظاهر ساختمان می باشد باید دارای زیبایی و کیفیت ماندگاری باشد. معماران برای حفاظت از نما در مقابل عوامل جوی و اقلیمی باید در انتخاب مواد و مصالح با کیفیت توجه بیشتری داشته باشند.
پلاک ها نسوز به دلیل داشتن ویژگی هایی، در نمای ساختمان مورد استفاده قرا می گیرند. در زیر به تعدادی از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

  • مقاومت حرارتی
  • مقاومت فشاری
  • کیفیت پایدار
  • ماندگاری بالا
  • انعطاف پذیری زیاد

توجه به این ویژگی ها باعث شده تا مصرف این پلاک نسوز بیشتر شود. با کاربرد این پلاک ها در نمای ساختمان، می توان اطمینان داشت که نمای ساختما تا چندین سال جذاب است و کیفیت خود را حفظ می کند.

رنگ بندی های پلاک نسوز

پلاک های نسوز دارای رنگ های مختلفی می باشند، برای نمونه این پلاک های در رنگ های سفید، سفید صدفی، طوسی، زرد و قهوه ای تولید می شوند که می توان با توجه به نوع طرح نمای مورد نظر خودمان پلاک نسوز مناسب، را خریداری کنیم.

پلاک نسوز قهوه ای

قیمت پلاک نسوز

پلاک های نسوز در انواع مختلفی تولید می شود و همین تنوع تولید باعث شده تا پلاک هایی با قیمت های مختلف در سطح فروشگاه ها دیده شود.
این تنوع قیمت با توجه به موارد زیر تغییر می کند:

برای نمونه پلاک نسوز قهوه ای به دلیل استقبال بالا از طرف خریداران دارای قیمت بالاتری می باشد.

پلاک نسوز قهوه ای

فروش انواع پلاک نسوز

انواع پلاک نسوز از طریق سایت ها و فروشگاه های عرضه آجر و مصالح ساختمانی به فروش می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما