قیمت عمده پلاک نسوز انگلیسی

پلاک نسوز انگلیسی در طیف رنگی قرمز به صورت عمده در بازارهای فروش انواع مصالح ساختمانی به مشتریان ارائه داده می‌شود. قیمت فروش این محصولات بسیار متفاوت است.

پلاک نسوز انگلیسی

ساختار آجر نسوز

در تولید آجر های نسوز با هدف استفاده در نمای داخلی و خارجی از خاک نسوز استفاده می شود. خاک آجر نمای نسوز به صورت عمده از معادن شهر قزوین استخراج می‌شود و توسط کامیون ها و تریلی ها وارد کارخانه های آجر نمای نسوز می شود.
سنگ های استخراج شده به وسیله رول با یکدیگر مخلوط می شوند و برای خرد کردن آنها از دستگاهی به نام سنگ شکن استفاده می شود و در نهایت تمامی این سنگ ها به صورت خاک در می آیند.
در مرحله بعد این خاک ها در آسیاب ها به صورت پودر شده در می‌آیند و این پودر توسط نوار نقاله در مکانی به نام سیلو انبار می شود تا مدت ۲۴ ساعت از این زمان بگذرد.
بعد از گذشت این مدت زمان و خروج گازهای احتمالی از این ترکیب خاک ها به وسیله لوله های وارد می شوند و در ورودی پرس قالب‌های قرار می‌گیرد که شکل آجر را به صورت های مختلف و در ابعاد متفاوت تولید می‌کند.

پلاک نسوز انگلیسی

قیمت پلاک نسوز انگلیسی

پلاک نسوز انگلیسی جزو آجرنمای نسوز دسته بندی می شود. برای قیمت گذاری انواع آجر ها می توان پارامترهای متعددی را مد نظر قرار داد.
قیمت آجر نمای نسوز طبق پارامترهای زیر تعیین می شود:

  • نوع آجر نما
  • رنگ آجر نما
  • ابعاد آجر نما
  • تنوع پلاک آجر نما
  • نوع مواد اولیه استفاده شده در تولید آجر نما

تمامی این موارد به عنوان مهم ترین فاکتور ها در زمینه تعیین قیمت انواع آجر پلاک های نسوز مورد توجه قرار می گیرند.

پلاک نسوز انگلیسی

تنوع عرضه آجرنمای نسوز پلاک انگلیسی

آجر نمای نسوز پلاک انگلیسی دارای بازه رنگی قرمز است. این محصول در گروه آجر نسوز انگلیسی دسته بندی می شود. مواد اولیه مورد استفاده در تولید این آجر  خاک نسوز است.
استفاده از خاک نسوز متعدد موجب می شود تا رنگ پلاک آجر نمای نسوز انگلیسی در برابر نور آفتاب و همچنین در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت مقاومت کامل از خود نشان دهد.
آجر نمای نسوز پلاک قرمز انگلیسی دارای ابعاد مختلفی است که همین امر باعث می‌شود این محصول در بازارهای تجاری با قیمت فروش متفاوتی به مشتریان ارائه گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما