قیمت خرید آجر نسوز اکسنت یزد

آجر نسوز اکسنت یزد با تولید آجر های با مرغوبیت بسیار بالا توانسته بازارهای داخلی و خارجی را به خود جلب نماید. و با ارسال آن به خارج از مرزهای کشور به سود قابل توجهی دست یابد.
یکی از مصالح اصلی بکار رفته در ساختمان های مختلف، تجاری، صنعتی و یا مساکن آجر می باشد. آجرهای نسوز همچون آجر نما نسوز شاموتی در برابر تغییرات دما، سرما، گرما و رطوبت مقاومت بالایی دارد و به دلیل زیبا بودن آن در بیشتر ساختمان ها از این آجر استفاده می شود.
آجر نسوز به دلیل جذب بالای رطوبت و همچنین مقاومت در برابر فشارهای بالا می توان از آن ها به عنوان کف فرش استفاده نمود. در مناطق کویری بیشترین استفاده را از آجر نسوز به دلیل مقاومت آن ها و عایق بودن آجرهای نسوز مورد استفاده قرار می گیرد. آجر نسوز اکسنت یزد توانسته مقاومت این آجر را در برابر آسیب های بیرونی بالا ببرد.

آجر نسوز اکسنت یزد

آجر نسوز اکسنت یزد

تولیدات مختلف صنایع آجر نظیر آجر فشاری یزد دست به تولید انواع مختلف آجرها زده اند که می توان به آجر نسوز اکسنت یزد اشاره کرد. آجر نسوز اکسنت یزد از خاک نسوز تولید شده است.
به دلیل مقاومت بالا در کوره ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند. ازاین آجر می توان در نمای ساختمان های مختلف استفاده نمود که بسیار شیک و زیبا می باشند. در استفاده از آجرهای نسوز به دلیل جذب بالا می توان از چسب نیز استفاده کرد.

آجر نسوز اکسنت یزد

صادرات و واردات آجر نسوز اکسنت یزد

تولیدکنندگان با پیشرفت های روز افزون خود توانستند بهترین آجرها را تولید و وارد بازارهای داخلی و خارجی کنند. با خرید از این آجر ها و رضایت روز افزون خریداران مشتریان بیشتری جذب شده اند. از جمله طرفداران این آجرهای نسوز در خارج از مرزهای کشور می باشند که این خریداران نشان دهنده مرغوبیت و کیفیت محصول مورد نظر می باشد.

آجر نسوز اکسنت یزد

قیمت آجر نسوز اکسنت یزد

آجرهای نسوز اکسنت یزد به دلیل نسوز بودن آن ها قیمت نسبتا بالای دارد که می توان با مراجعه به نمایندگان مختلفی که در نقاط مختلف کشور وجود دارد به طور مستقیم خریداری نمود و به دلیل نبود واسطه هزینه کمتری را پرداخت کرد. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت های معتبر و آجر نسوز مد نظر را سفارش داد و برای شما ارسال خواهند کرد.
خرید اینترنتی آجر نسوز خود یکی از روش های بسیار آسان بوده که خرید از آن ها قیمت و هزینه کمتری دارد. شما میتوانید با مراجعه به سایت ما آجر نسوز مورد نظر خود را سفارش دهید و در مدت زمان کمی برای شما ارسال خواهد شد.

2

  1. سلام قیمت روزه اجر را اعلام نماید تا مشتری بتواند هزینه جابجای ودست مزد بنا محاسبه نماید تا کدام بهتر است اجر یا سرامیک

    • سلام و عرض ادب
      وقتتون بخیر
      لطفا شما تماس خود را درج بفرمایید تا با شما ارتباط بگیریم و یا با شماره 09194559621 تماس حاصل فرمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما