فروش آجر نسوز اکسنت یزد

فروش آجر نسوز اکسنت یزد با توجه به کیفیت بالای این محصول، در سال های اخیر متناسب با افزایش ساخت و ساز رشد چشمگیری داشته است.

شناخت آجر نسوز

برای تعریف ساده و عامه پسند آجر نسوز می توان گفت که آجر نسوز در اصل ساختاری از آجر فشاری دانه ای است که مقاومت دمایی بالایی دارد و کاربرد اولیه آن استفاده در کوره های ذوب و مصارف صنعتی می باشد.
این آجر های نسوز در واقع نوعی چینی هستند که از خاک های نسوز تهیه شده اند. از لحاظ ساختاری می توان گفت که آجر نسوز نوعی سرامیک مرغوب است که دارای ساختار متراکم تر و ظریفتر  از سفال می باشد. دمای پخت این آجر های نسوز، در حدود ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد است.

آجر نسوز اکسنت یزد

مواد اولیه و تشکیل دهنده آجر نسوز

ماد اولیه انواع آجر های نسوز نظیر آجر نما نسوز شاموتی، پوکه های معدنی و کانی های معدنی مخصوصی می باشند که نسوز هستند. این نسوز بودن به این معنی می باشد که این کانی ها و پوکه ها در مقابل حرارت مقاومت بالایی دارند.
به همین دلیل مواد اولیه آجر نسوز را مواد نسوز می گویند که به طور معمول به مواد سرامیکی یا غیر فلزی گفته می شود، که این قابلیت را دارند تا در درجه دمایی بالا پایدار هستند. مواد نسوز باید توانایی این را داشته باشند تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارت های بالا حفظ کنند.

آجر نسوز اکسنت یزد

انواع آجر نسوز

انواع آجر های نسوز با کاربرد های گوناگونی وجود دارد، که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

هر کدام از این آجر های نسوز برای یک کاربرد طراحی شده اند، برای مثال می توان آجر نسوز پایه آلومینیومی با داشتن ماده اولیه آلومین برای دکوراسیون گزینه مناسبی می باشد.
آین آجر نسوز با توجه به اینکه با فرمولاسیون ویژه ای تولید شده است، دارای رنگ شفاف تر می باشد. به علت داشتن مقاوت این آجر نسوز به مواد قلیایی، از این آجر نسوز به عنوان پوشش جداره های درونی کوره های سیمان و شیشه استفاده می شود. یکی از تولید کنندگان مطرح کشور، شرکت اکسنت یزد می باشد که در سال های اخیر بخشی از نیاز بازار را تامین کرده است.

آجر نسوز اکسنت یزد

عرضه آجر نسوز در کشور

فروش انواع مختلف آجر های نسوز از طریق سایت شرکت اکسنت یزد و همچنین سایت های دیگر فروش آجر های نسوز در حال انجام می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما