فروش آجر سنتی شاموتی ارزان

فروش آجر سنتی شاموتی ارزان، در مقایسه با دیگر آجر های سنتی که در ساخت نما استفاده می شونددر سال های گذشته بیشتر شده است.
آجر سنتی شاموتی یکی از انواع آجر می باشد که بیشتر برای نمای ساختمان به صورت ترکیبی با آجر قزاقی استفاده می شود و زیبایی فراوانی دارد. انسان همیشه دوست دار زیبایی بوده است و از ابتدای تاریخ تلاش کرده تا برای خود سرپناهی امن و زیبا تهیه کند.
بیشتر مردم تمام وقت خود را در محل کار یا در منزل سپری می کنند، که نشان دهنده اهمیت ساخت و ساز می باشد. در ساختمان سازی، ساخت نمای ساختمان  با آجر های سنتی و آجر های نسوز انجام می شود که هر کدام دارای زیبایی های زیادی هستند.
امروزه بسیاری از طراحان نما با توجه به طرح هایی که دارند، نیاز استفاده از طزاحی ایرانی را درک کرده اند و برای پیاده سازی این طرح ها و نما ها  از آجر های سنتی استفاده می کنند.

آجر سنتی شاموتی

ویژگی های آجر سنتی شاموتی

آجر های سنتی شاموتی یکی از پرکاربرد ترین آجر های سنتی مورد استفاده قرار گرفته در ساخت نمای ساختمان و نما سازی فضاهای دیگراست.
ویژگی های آجر سنتی شاموتی به شرح زیر است:

  • این آجر در قیاس با دیگر آجر ها دارای مرغوبیت و کیفیت مناسب تری است.
  • این آجر نسبت به گرما و سرما عایق می باشد.
  • این آجر را می توان در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید کرد.
  • آجر سنتی شاموتی دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف است.
  • این آجر دارای طیف رنگی بالایی است.
  • آجر سنتی شاموتی کاملا با محیط زیست سازگار است.

و چندین قابلیت دیگر که بر کارایی این آجر می افزاید.

آجر سنتی شاموتی

مشخصات آجر سنتی شاموتی

از مشخصات آجر های سنتی شاموتی می توان به ظاهر کاملا خشتی و سنتی آن اشاره کرد. همین حالت خشتی و سنتی آن تداعی کننده حس نوستالژیک و قدیمی بودن  آن است. از لحاظ ابعاد هم می توان گفت که آجر های سنتی شاموتی در ابعاد 20*20 ، 25 * 25 و 20 * 10 می باشند.

فیمت آجر سنتی شاموتی

قیمت آجر سنتی شاموتی در سال های اخیر بیشتر شده است و یکی از دلایل افزایش  قیمت مواد اولیه و تولید می باشد. همچنین با توجه به اینکه طی دهه گذشته استقبال برای استفاده از آجر های سنتی بیشتر شده است میتوان آن را به عنوان عاملی برای افزایش قیمت آجر سنتی شاموتی در نظر گرفت.

آجر سنتی شاموتی

عرضه آجر سنتی شاموتی

آجر های سنتی شاموتی توسط شرکت و کارخانه های زیادی در کشور تولید و عرضه می شوند.شما نیز میتوانید برای خرید انواع آجر سنتی با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما