خرید پلاک نسوز مشکی ارزان

با خرید پلاک نسوز مشکی ارزان، می توان ضمن ایجاد یک نمای زیبا، از لحاظ اقتصادی نیز صرفه جویی کرد و برای خرید انواع پلاک نسوز میتوانید از طریق سایت های معتبر اقدام نمایید. پلاک نسوز مشکی به دلیل رنگ مشکی آن در طراحی نماهای مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد.

پلاک نسوز مشکی

استفاده از پلاک نسوز

استفاده از آجر در ساخت یک بنا، دارای اهمیت ویژه ای است. آجر به کار رفته در دیوار ها می بایست با آجر به کار رفته در نمای ساخت متفاوت باشد و به همین دلیل آجر های مختلفی تولید شده اند. یکی از این آجر ها، پلاک نسوز می باشد که در واقع نوعی آجر نسوز است.

روش تولید آجر نسوز

آجر های نسوز همانطور که از نامشان پیدا است، دارای مقاومت بالایی در مقابل حرارت هستند. آجر های نسوز را با استفاده از ترکیب کانی ها مقاوم در برابر حرارت  و مواد مخصوصی تولید می کنند.
این کانی ها را از تکه سنگ ها جدا می کنند و پس از ترکیب با مواد مخصوص در قالبهای مخصوصی  توسط پرس های اتوماتیک شکل می گیرند، سپس در کوره و در دمای بین ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد تا ۱۴۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شوند. پس طی مراحل بالا آجر های نسوز تولید شده را طبق سایز های مورد نظر و توسط دستگاه های پیشرفته برش  می دهند.

پلاک نسوز مشکی

کاربرد های آجر نسوز

آجر های نسوز به دلیل مقاومت بالایی که دارند موارد استفاده متنوعی هم دارند که در زیر اشاره می کنیم:

  • در نمای ساختمان
  • در دیواره کوره های سیمان
  • در دیواره کوره های ساخت ظروف چینی

و چندین کاربرد دیگر که باعث شده این آجر ها پر طرفدار باشند. استفاده از آجر های نسوز در نمای ساختمان باعث ماندگاری آن نما می شود، زیرا آجر نسوز با مرور زمان دچار پوسیدگی و خورندگی نمی شود
در تولید انواع آجر های نسوز از کوره های تونلی استفاده می شود، استفاده از این کوره ها با توجه به اینکه حرارت در تمام کوره به صورت یکنواخت پخش می شود، باعث می شود تا تمام رنگ ها در یک طیف باشند.

رنگ های پلاک نسوز

پلاک های نسوز در رنگ های مختلفی تولید می شوند تا بتوانند نیاز های همه سلیقه ها را برطرف کنند. این رنگ ها عبارتند از سفید، سفید طوسی، مشکی، قهوه ای، گلبهی و زرد.

پلاک نسوز مشکی

عرضه ‌پلاک های نسوز

پلاک های نسوز در بیشتر فروشگاه های عرضه مصالح ساختمانی وجود دارند. همچنین می توان با مراجعه به بخش فروش سایت شرکت های تولید کننده آجر نسوز مورد نظر را خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما