خرید پلاک نسوز سفید طوسی

در زمان خرید پلاک نسوز سفید طوسی با توجه به  مقایسه قیمت های مختلف انواع پلاک نسوز، بهترین انتخاب را از بهترین فروشگاهها انجام دهیم. پلاک های نسوز در سال های اخیر مورد استقبال بیشتری قرار گرفته اندو از موارد به کار رفته در بیشتر ساختمان های زیبا و چشم نواز می باشد.

مشخصات پلاک نسوز

پلاک نسوز یک از انواع آجر نسوز می باشد. آجر نسوز با استفاده از کانی های بیسار خاصی تولید می شوند. این کانی ها در برایر حرارت بالا مقاومت بالایی دارند و به همین دلیل آجر تولید شده را آجر نسوز می گویند. زیرا آجر تولید شده هم دارای مقاومت بالایی می باشد.

پلاک نسوز سفید طوسی

ویژگی های پلاک نسوز

پلاک های نسوز دارای ویژگی های زیادی هستند، و داشتن همین ویژگی ها باعث شده تا استفاده از پلاک های نسوز در سال های اخیر بیشتر شود.
در زیر به تعدادی از این ویژگی ها اشاره کوتاهی می کنیم:

  • این پلاک های نسوز در برابر سرما و گرما  عایق هستند.
  • این پلاک های نسوز مقاوت بالایی در برابر حرارت دارند.
  • این پلاک های نسوز بسیار زیبا و چشم نواز هستند.
  • این پلاک های نسوز دارای ابعاد و رنگ های مختلفی هستند.

یکی از دلایل استقبال زیاد از این آجر های نسوز تنوع در رنگ و سایر و همچنین داشتن زیبایی منحصر به فرد این آجر ها است.

پلاک نسوز سفید طوسی

نحوه ساخت پلاک نسوز

این پااک ها که ن‌عی آجر نسوز هستند از بهترین سنگ های نسوز از معادن مختلف در رنگ های  متفاوت تهیه. و تولید می شوند. این سنگ ها پس از خرد شدن و ترکیب با مواد های مخصوصی توسط پرس های اتوماتیک قالب گیری می شوند و در دمای بالای ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد تا ۱۴۰۰ درجه سانتی گراد پخته و تولید می شوند. و متناسب با سایز دلخواه توسط دستگاه های برش پیشرفته، بریده می شوند. پلاک های ساختمانی هیچگونه تغییر رنگی را پیدا نمی کنند و دچار شوره نیز نمی شوند.

انواع پلاک نسوز

پلاک های نسوز با توجه به رنگ و سایز آنها مختلف هستند. که همین تنوع رنگ یکی از دلایل استفاده از  پلاک های نسوز بوده است. این پلاک ها در رنگ های سفید، سفید طوسی، گلبهی و قهوه ای تولید می شوند.

پلاک نسوز سفید طوسی

عرضه پلاک های نسوز

پلاک های نسوز سفید طوسی و‌دیگر انواع آنرا می توان از طریق سایت های فروش مصالح ساختمانی و انواع آجر و همچنین از طریق فروشگاه های معتبر در سطح شهر انجام می شود.
سایت های اینترنتی به دلیل اینکه انواع مختلف آجر نسوز را می توان با هم از لحاظ سایز و رنگ مقایسه کرد، بهترین گزینه برای خرید آجر نسوز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما