خرید پلاک نسوز سفید صدفی

پلاک نسوز سفید صدفی با کیفیت های متفاوتی در بازار موجود است. قیمت پلاک نسوز با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. تقاضا برای پلاک نسوز در بازار صنعت ساختمان سازی زیاد است.
پلاک نسوز یا همان آجر نسوز نوعی آجر است که از خاک های چینی تهیه می شود و با شرایط ویژه در دمای بالاتر از 1500 درجه سانتی گراد ساخته می شود. این نوع آجر در کوره ها تهیه  می شود.

پلاک نسوز سفید صدفی

نکات خرید پلاک نسوز

در هنگام خرید پلاک نسوز باید به نکات زیر توجه کنیم:

  • میزان جذب استاندارد دربین  بقیه آجرها باید بین 6 تا 18 درصد باشد در حالی که میزان جذب آجر نسوز کمتر از 2 درصد باید باشد.
  • باید به میزان تحدب وتعقر پلاک نسوز دقت شود.
  • به اندازه وسایز پلاک نسوز دقت شود.
  • نمک های محلول در آجر نسوز باید کمتر از یکدرصد باشد.
  • پلاکنسوز نباید لب پریدگی داشته باشد.
  • در بابر شرایط جوی و یخ  زدگی مقاوم باشد.
  • نباید ترک خوردگی داشته باشد.
  • از فاصله یک متری در زاویه 45 درجه در کوره دیده شود.

پلاک نسوز سفید صدفی

موارد استفاده از پلاک نسوز

پلاک نسوز بیشتردر صنایع ساختمان سازی دیده می شود.

  1. استفاده از پلاک نسوز در ظاهر بیرونی ساختمان: پلاک نسوز در آجر نمای ساختمان به کار می رود. پلاک  نسوز از ویژگی های فیزیکی زیادی برخوردار است که استفاده از آن را در نمای بیرونی رایج کرده است. این نوع آجرها در برابر شرایط جوی در فصول مختلف مقاوم هستند.
  2. استفاده ز پلاک نسوز در کف ساختمان: مقاومت بالا ونسوز بودن آجرها باعث افزایش ایمنی در ساختمان می گردد. هم چنین پلاک نسوز حرارت را به سختی منتقل می کند که باعث صرفه جویی انرژی در زمستان می شود واز هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

پلاک نسوز سفید صدفی

فروش اینترنتی پلاک نسوز سفید صدفی

در هنگام خرید حضوری پلاک نسوز سفید صدفی ممکن است به مشکلاتی برخورده باشید واز خرید خود راضی نباشید. مزیت خرید اینترنتی پلاک سفید صدفی این است که شما را در هنگام خرید راهنمایی می کند.
با توجه  به راهنمای اینترنتی موجود درسایت می توانید از مواد به کار رفته در تهیه پلاک نسوز مطلع شوید وبا توجه به آن می توانید به درستی انتخاب کنید. در فروشگاه های اینترنتی انواع پلاک نسوز با قیمت های مختلف موجود است.
برخی از سایت های اینترنتی کالاهای خریداری شده کاربران را به صورت رایگان ارسال می کنند. برای چگونگی خرید اینترنتی پلاک نسوز می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما