خرید مستقیم پلاک نسوز شاموتی

پلاک نسوز شاموتی یکی از انواع آجرهای نسوز می باشد که بسیار پرطرفدار بوده و در انواع ساختمان ها با توجه به سلیقه ی افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع آجر را می توان در سراسر کشور یافت و به اندازه نیاز خود خریداری نمود.
از زمان های قدیم آجر مورد استفاده بسیاری از افراد برای ساخت و ساز بوده ودر ساختمان خود از آن استفاده می کردند. از آجرهای نسوز به دلیل زیبایی ظاهری که دارد در دکوراسیون های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث جلب توجه افراد می شود.
به دلیل اینکه آجر های نسوز در تابستان محیط داخل را خنک و در زمستان گرم نگه می دارد باعث بهینه سازی انرژی می شود که باعث می شود طرفداران زیادی داشته باشد.

پلاک نسوز شاموتی

تولیدکنندگان پلاک نسوز شاموتی با درنظر گرفتن نیازهای مردم دست به تولید آجر با کیفیت زده و رضایت آنان را جلب نموده اند. تولیدکنندگان با تولید برتره خود توانستند بازارهای خارجی را نیز جلب خود نمایند.

معرفی پلاک نسوز شاموتی

پلاک نسوز شاموتی دارای رنگ ثابتی می باشد و در برابر شرایط آب و هوایی و حرارت دچار تغییر رنگ نخواهد شد. پلاک شاموتی آجرهایی هستند که در دمای بالا ساخته و به بازارهای مختلف عرضه می گردد. برای دریافت اطلاعات کامل تر می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید.

پلاک نسوز شاموتی

کاربردهای آجر نسوز شاموتی

آجرهای شاموتی در کشور تولید و به دلیل مقاوم بودن آن در برابر شرایط متفاوت، کاربرد های مختلفی دارد. آجرهای شاموتی کاربردهای فراوانی دارد به همین دلیل مورد استقبال اکثریت می باشد.
ازجمله کاربردهای آجر نسوز شاموتی عبارتند از:

  • مقاوم در برابر شوک های حرارتی
  • در اندازه و شکل های متفاوت و مختلفی و در رنگ های متنوع وجود دارد.
  • این آجرها را در کوره های صنعتی و کوره های بخار استفاده می کنند.

پلاک نسوز شاموتی

صادرات و واردات آجر های شاموتی

تولیدکنندگان با پیشرفت علم و فناوری توانستند بهترین و با کیفیت ترین آجرهای نسوز را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. به دلیل مزایا و انواع مختلفی که این آجر دارد مورد توجه بسیاری از افراد به خصوص در خارج از مرزها است.
از جمله انواع آجرهای شاموتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سوپر- دیوتی:  ترک نمی خورد و در دودکش ها، کوره های دوار مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. های- دیوتی: مقاوم در برابر دمای مختلف

این کالا به بسیاری از کشور های اطراف صادر می گردد. صادرات پلاک نسوز شاموتی به دلیل قیمت مناسب، مقاومت بالا و کیفیت عالی بسیار ررونق دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما