خرید عمده آجر سنتی انگلیسی

خرید به صورت عمده آجر سنتی انگلیسی در سال های اخیر با توجه به کاهش قیمتی که دارد، مورد استقبال خریداران قرار گرفته است. آجر سنتی انگلیسی یک از آجر ها می باشد که دارای طرفداران زیادی است.
آجر های سنتی از قدیم  برای مصارف مختلفی تولید می شدند که در همه آنها داشتن مقاوت و زیبایی از نکات اساسی می باشد. یکی از این آجر ها آجر فشاری دانه ای و آجر سنتی انگلیسی می باشد.

آجر سنتی انگلیسی

آجر یکی از پرکاربرد ترین انواع مصالح ساختمانی در طول حیات بشر بوده است. استفاده از آجر قدمت  بیشاز 2000 سال دارد . در گذشته برای ساخت پناه گاه ها و بور بودن از سرما و گرما از خشت استفاده می کردند. که به مرور زمان آن خشت تبدیل به آجر امروزی شده است.
ر آجر سنتی خاک رس را با آب مخلوط می کنند و گل حاصل شده را بر اساس قالب مورد نیاز، قالب میزنند. و پس از خشک شدن در کوره هایی با درجه دمای 1200 درجه سانتی گراد از آن در ساخت و ساز استفاده می کنند.
آجر سنتی انگلیسی یکی از آجر های سنتی است که برای نماسازی در انواع ساختمان های قدیمی و جدید استفاده می شود. این آجر یکی از بهترین آجر های به کار رفته در نمای ساختمان می باشد.

آجر سنتی انگلیسی

ویژگی های آجر سنتی انگلیسی

آجر های سنتی دارای ویژگی های زیر هستند:

  • تنوع در رنگ بندی
  • مقاومت بالا در برابر آتش سوزی
  • عدم تغییر رنگ در دراز مدت
  • عدم اشغال فضای زیاد
  • در سطح آجر حفره ندارد

با استفاده از آجر های سنتی می توان به نماها جلوه زیبایی بخشید.

آجر سنتی انگلیسی

انواع آجر سنتی انگلیسی

آجر های سنتی در انواع مختلفی نظیر آجر ماشینی سوراخ دار تولید می شوند  که هر کدام را با توجه به نیاز می توانیم خریداری و مصرف کنیم.

قیمت آجر سنتی انگلیسی

در دهه های گذشته شکل تولید آجر که عمدتا سنتی تولید می شد، تغییر کرد و با ظهور آجر های ماشینی استفاده از آجر هایی که به شیوه سنتی تولید می شدند کمتر شد.
ولی استفاده مطلق از آجر های ماشینی موجب شد تا بسیاری از افراد تمایل به استفاده از آجر سنتی داشته باشند. امروزه شاهد استفاده بیشتر این گونه آجر ها در نما های ساختمان های مختلف هستیم، که همین استفاده بیشتر موجب شده تا قیمت این محصول نیز در مقایسه با گذشته بیشتر شود.

آجر سنتی انگلیسی

عرضه آجر سنتی انگلیسی

آجر سنتی انگلیسی را می توان با مراجعه به وبسایت های شرکت های تولید کننده و همچنین به صورت حضوری با رفتن به فروشگاه های عرضه کننده آجر های ساختمانی خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما